O nás

Na jaře roku 2010 jsme provedli rozsáhlou rekonstrukci prostor bývalé prodejny polotovarů na Bělohorské ulici v centru Břevnova a 3. 7. 2010 jsme otevřeli novou Vinotéku z radosti. Její velkou předností je snadná dostupnost jak tramvajemi číslo 22 a 25 (stanice U Kaštanu), tak autobusy číslo 174 a 180 (stanice Břevnovská). V prvním případě je stanice vzdálena sotva 50 m, ve druhém něco málo přes 100 m od vinotéky.

Na ploše 100 m2 je v jedné místnosti výčep čepovaných vín, prodej lahůdek „pod víno“ a destilátů, ve druhé místnosti vlastní vinotéka s bohatou zásobou lahvových vín od renomovaných malých a středních vinařů, jejichž vína většinou nelze koupit v obchodních řetězcích, ve třetí místnosti je sklad a moderní technické vybavení zabezpečující perfektní provoz. V přechodové části je sociální zařízení.

Vždy máme pro své zákazníky připraveno na 22 druhů čepovaných vín z různých odrůd domácí i zahraniční provenience, kterou pravidelně obměňujeme. Kromě vína a destilátů můžeme nabídnout i minerálku, čaj či výborné espreso od známé italské firmy Lavazza.

Hlavní zásadou naší obchodní politiky je dodávat zákazníkům kvalitní vína za přijatelnou cenu. Součástí této politiky je vyhlašování akčních cen u čepovaného vína. Každý druhý týden prodáváme vybraná vína za 50 Kč/litr; pravidelně střídáme bílá a červená vína. Dodržujeme při tom zásadu, že v týdnech, kdy je v naší první vinotéce U dvou andílků v akci víno bílé, je ve druhé Vinotéce z radosti v akci víno červené, a naopak. Řada našich stálých zákazníků navštěvuje obě naše vinotéky, dáváme jim tak možnost koupit každý týden jak červené, tak bílé víno za zajímavou cenu.

Partneři

Restaurace U Holečků

Restaurace Kopyto

www.kopyto.cz

Modrý anděl

Modry andel – zprostředkovatel taxi, přepravy osob a odvozu vozu

Spolek břevnovských živnostníků

Spolek

Vinotéka U dvou andílků

Vinotéka Vínečko na Bořislavce

www.vineckonaborislavce.cz

TOPlist